Beyaz Eşya

Sahte Su Arıtmalara Dikkat!!!

Su Arıtma Cihazı Almadan Muhakkak Okuyun.

Sahte Su Arıtma Kullanıyor Olabilirsiniz

 

Son Dönemlerde Ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik durum ve insanların kolay para kazanma hırsı bir çok sektörü etkilemekte. bu yazımıza genel ticaret döngüsü içerisinde bulunan ve son dönemlerde her evin vazgeçilmez ihtiyacı olan bir üründen bahsedeceğiz.

Su Arıtma Cihazları

Su Arıtma Cihazları Sektörü yaptığımız görüşmeler sonrasında çok karmaşık bir sektör olduğuna karar verdik. Onlarca üretici, İthalatçı firma ile görüştükten sonra.  İşini iyi yapan firmaların bir süre sonra çin malları gibi taklit edildiğini hatta taklidinin gerçeğinden ayırt edilemeyecek noktada olduğunu öğrendik.  Bu durum bizi çok şaşırttı.

En iyi üreticilerin Taiwan’da olduğunu bütün büyük firmaların fabrikalarının bu ülkede üretim yaptığını su arıtma sektörü gibi bir çok sektöre yön veriklerini mğrenince bir hayli şaşırdık.

Çin Mallarının İnanılmaz yükselişini tetikleyen alibaba gibi websiteler sayesinde durumun geldiği vehametin farkına varınca sizlere bilgilendirici bir o kadar da günlük hayatınızda işinize yarayacak olan bu yazımızı yazmaya karar verdik.

Sizlere tek tek marka marka sahte su arıtma cihazlarının websitelerini paylaşacağız.

İlk Olarak Listemizde Hidrotek Water Solutions Markası bulunmakta. Marka Belçika Mekezli Bir marka ve Dünyanın bir çok ülkesinde de satış yapıyor uzun yıllardır.

Bizim ülkemizde de İzmir merkezli bir firma bu ürünlerin satışlarını yapmakta. Faakat son zamanlarda internet üzerinde markayı arattığınız zaman bir çok satıcı aynı görselleri kullnarak farklı ürünler satmaya başlamış, Son Kullanıcıda kafa karışıklığına sebep olan bu durum marka dispiritörü olan firmanın da bir hayli canını sıkmış durumda.

Orjinal Hidrotek ile, Sahte Hidrotek Arasındaki Farklar.  

Öncelikle ilk fark Görsel olarak önümüze çıkmakta. şuan satış yapan firmalardan birinde tamamen farklı bir ürün satılmakta. aşağıdaki görselde görebileceğiniz üzere.

Orjinal Ürün için :     https://hidrotekwater.com

İki Ürün Arasında oldukça fazla fark bulunmakta. İnternet araştırmalarından sonra alacağınız ürüne çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Başlıca Önce Çıkan Özellikler,

İnox Musluk ile gelen Lisanslı Hidrotek Su Arıtma Cihazında Özel Ph Dengeleyici ve Özel Mineral filterler bulunmakta.

Ayrıca Hiçbir üründe bulunmakyan Dünyanın ilk 3 lü çekvalf sistemine sahip olan Bu ürünü satın alan kullanıcıların oldukça memnun olduğu görünmekte.

Orjinal ürün için Buradaki linke tıklayarak garanti süresi bitse bile ürünün arkasında duran bir firmadan alışveriş yapabilirsiniz.

İkinci Olarak İnceleyeceğimiz Firma ise. Rain Water Firması

Orjinal Rain Water İle Sahte Rain Box Arasındaki Farklar.

 

Rain Water Firması  U.S.A. Merkezli Bir firmadır.  ve Ürettiği ürünler açısında sektöre adını iyi bir şekilde yazdırmayı başaran bir firmadır. Ürünün üzerinde bulunan Filtrelerin kalitesi ve içerisinde kullanılan hammaddelerin kalitesi tartışılmaz. Uzun yıllardır ülkemizde faaliyette olan Rain Water firmasının başarısından yararlanmaya çalışan kişilerin ürettiği bir ürünü aşağıdaki görselde görebilirsiniz. Yorum Sizin.

Orjinal Ürünlere Ulaşmak için : https://rainwater.com.tr

Ürünün üzerinde bulunan, Çalışma Sistemi Sayesinde En Kaliteli Suyu Üretmeyi amaçlayan Firma, ürettiği ürünler Amerika başta olmak üzere bir çok ülkede,  güvenle kullanılmakta.

Hyundai Su Arıtma Cihazları

Hyundai Su Arıtma Cİhazları Ülkemizde uzun yıllardır güvenle satılan bir ürün, Tamamen lisanslı olarak ülkemizde satılan Hyundai Su Arıtma Cihazlarının zaman içerisinde bir çok taklit ürünü üretilmiştir.

Aşağıdaki Görselden bunu çok net görebilirsiniz.

Orjinal ürünlere ulaşmak için : https://www.hyundaisuaritim.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu