Sosyal Medya

Kadınlar İçin En İyi İnstagram Butik Önerileri

ISon zamanlarda virüsün (COVID-19) yayılması ile birlikte internet üzerinden ihtiyaçlarımızı gidermeye başladık. İnstagram butiklerinin en büyük avantajı ise evden çıkmadan elbise alabilmemiz. İnstagram butikleri için yeni jenerasyon mağazacılık sistemi olduğunu söyleyebilirim. Kadınlar İçin En İyi İnstagram Butik Önerileri Ama Hangisi daha iyi?

Caddede yanından geçtiğimiz mağazalardan tek farkı ise, internetten satış yapmalarıdır. Hatta instagram satışı yaparak iyi bir gelir elde ederek kendi mağazasını açanlar bile oldu. Müşterileri ile güvenilir bir iletişim kurarak kullanıcıyı çekmişlerdir, özellikle genç kadınların elzemi oldular.

Mooi Butik

Instagram Hesabı: @mooibutikk
Değişim: Var
Kapıda Ödeme: Var

Moda ürünlerin yer aldığı butik, 150₺ üstü alışverişlerinizde ücretsiz kargo sunuyor. E-ticaret sitesinde bulunan butikte farklı ödeme yöntemleri var. Ayrıca uygun fiyatlı olması ile ön plana çıkıyor.

Narferita

Instagram Hesabı: @narferita
Değişim: Var
Kapıda Ödeme: Var

Temek kıyafetleri uygun fiyatlardan alabileceğiniz bir butik. 10₺ komisyon karşılığında kredi kartı ile veya kapıda ödeme seçenekleri sunuyor. Trend olan ürünleri bu butikte görebilirsiniz.

My Love Butik

Instagram Hesabı: @mylovebutikk
Değişim: Var
Kapıda Ödeme: Var

Kombin olarak kıyafetleri resmeden butiklerden birisi. Farklı ödeme seçenekleri veya 12₺ kargo ücreti ile satış yapmaktadır. İade yapmanız mümkün değil ancak 3 iş günü içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Ex Boutique

Instagram Hesabı: @exboutique
Değişim: Var
Kapıda Ödeme: Var

Birbirinden trend olan elbiselerin satıldığı butiklerden birisidir. Ürünler, 1-4 günde takip edebiliyorsunuz. Her ürüne değişim sunmaktadır. Kapıda nakit ödeme veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ürünlerin detaylı bir şekilde açıklaması bulunmaktadır. Ayrıca yurt dışına da kargo imkanı sağlıyor.

Deniz Butik

Instagram Hesabı: @denizbutikk
Değişim: Var
Kapıda Ödeme: Var

Bu butiğimiz, hem web sitesinde hem de İstanbul’da olan butikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bunların yanında da İnstagram’da kaliteli hizmet sunuyor. Günlük kombinler için birbirinden kaliteli ve moda kıyafetleri butiğinde sunan Deniz Butik, müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Yeni sezon hit kıyafet bulabileceğiniz bir instagram sayfası olmakla birlikte web sitesinden de satış yapmaktadır. İnternet sitesinden yaptığınız alışverişlerde, kredi kartı kullanımında ücretsiz kargo imkanı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu