Ürünler

En İyi Yüzücü Gözlükleri Tavsiye

Yüzücü Gözlükleri Tavsiye

Eğer iyi bir yüzücü gözlüğü arıyorsanız En İyi Yüzücü Gözlükleri Tavsiye makalemiz tam da sizin için. Yüzücülerin ve yüzmeyi sevenlerin sıklıkla kullandığı bu gözlükler çok kullanışlılar. Suyun altında net bir görüş sağlayan yüzücü gözlüklerinin özellikleri kendi aralarında değişiklik gösterebilmektedir. Bu yazımızda bu özelliklerden söz ettik.

1-Nabaij Yüzücü Gözlükleri

Nabaij Yüzücü Gözlükleri
Nabaij Yüzücü Gözlükleri

Listemizde ilk sırada yerini alan ürün Nabaij Yüzücü Gözlüğü oldu. Kullanıcıların çok şikayetçi olduğu su kaçırma durumu bu gözlükte kesinlikle gerçekleşmiyor. Esnek yapısı sayesinde yüze tam olarak oturuyor, böylece suda hareket ederken gözlük yüzünüzde sabit kalıyor. Ayrıca bir diğer şikayet konusu olan buğu oluşumu da Nabaij yüzücü gözlüğünde gerçekleşmiyor. Üstelik görünümü de oldukça şık.

2-Voit Speed Yüzücü Gözlüğü

Voit Speed Yüzücü Gözlüğü
Voit Speed Yüzücü Gözlüğü

Kaliteli malzemeden üretilen Voit Speed yüzücü gözlüğü aradığınız ürün olabilir. Konforlu ve rahat gözlük arayanlar için iyi bir seçenek. Göz çevresini iyi bir şekilde kavradığı için kesinlikle su kaçırmıyor. Diğer bir sorun olan buğulanma sorunu da bu gözlükle ortadan kalkıyor.

3-Delta 2788 Yüzücü Gözlüğü

Delta 2788 Yüzücü Gözlüğü
Delta 2788 Yüzücü Gözlüğü

Delta 2788 yüzücü gözlüğünün en önemli özelliğinin UV (mor ötesi) ışınlarını %100 engellemesi olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede gözünüzü zararlı ışınlardan korur. Delta 2788 yüzücü gözlüğünde buğulanma görülmez. Silikon malzemeden üretilmiş olan ürün su kaçırmamaktadır.

4-Voit Stamina Yüzücü Gözlüğü

Voit Stamina Yüzücü Gözlüğü
Voit Stamina Yüzücü Gözlüğü

Bu üründe de kesinlikle buğu ve su kaçırma olayı gerçekleşmemektedir. Dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Görünümü sayesinde dikkat çeken ürün, UV ışınlarını da engelliyor. Voit Stamina yüzücü gözlüğü kullanıcıya büyük oranda hitap eden bir ürün olmayı başarıyor.

5-Ravel GS3 Yüzücü Gözlüğü

Ravel GS3 Yüzücü Gözlüğü
Ravel GS3 Yüzücü Gözlüğü

Ravel GS3 profesyonel yüzücüler için tasarlanmış bir yüzücü gözlüğüdür. Profesyoneller için üretildiğinden dolayı su kaçağı veya buğu yapmaz. Bu üründe de UV ışınlarından koruma özelliği bulunur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu