En İyi Yazıcı Önerileri

İçindekiler

En iyi yazıcı çıktığından beri hayatımız daha da kolaylaştı. Okul veya ofiste gereken malzemeleri kolayca kağıda geçirebiliyor. Yazıcı ne kadar kaliteli olursa o kadar kullanım ömrü sunar. Bu durum ise yıllarca sizinle yaşlanabileceği anlamına geliyor. En iyi yazıcı önerileri listesinde sizin için kaliteli ve performansı yüksek yazıcıları derledik.

HP Deskjet 2721 Yazıcı

En İyi Yazıcı
ARTILAR EKSİLER
Kolay kurulumÇabuk kartuş bitmesi
Kaliteli baskı

En iyi yazıcı listesinin ilk ürünü olan HP Deskjet, çift baskı özelliği bulunuyor. Yani önlü ve arkalı baskı yapabiliyor. Bir dakikada 7,5 sayfayı basabiliyor. 1200 DPI çözünürlükte rahatlıkla baskı yapabiliyor. Bünyesinde 60 adet kağıdı bulundurabiliyor. Kolay bir şekilde kurulumu yaparak mükemmel yazıcıyı kullanabilirsiniz.

Canon Pıxma E414 Yazıcı

Canon Pıxma E414
ARTILAR EKSİLER
Kolay kullanımSesli çalışma

Lazer özelliği olan Canon Pixma, fiyatının hakkını verdiğini söyleyebilirim. 4800 x 600 DPI çözünürlüğünde basım yapabiliyor. A4, A5 ve B5 gibi 3 farklı kağıtlara baskı yapabiliyor. Kullanıcılar tarafından çok fazla beğenilse bile kullanıcıların en şikayet ettiği nokta ise sesli bir şekilde çalışmasıdır.

Zebra Gk420D Yazıcı

Zebra Gk420D
ARTILAR EKSİLER
Kaliteli baskıAğır
Hızlı basım

Zebra Gk420D, en hızlı yazıcı modellerindendir. Çoğunlukla hastane ve okul gibi kurumsal yerlerde kullanılmaktadır. Ürün oldukça ağır olduğundan dolayı kolaylıkla taşınmıyor. Kaliteli baskı yapabildiği için kullanıcılardan tam not almıştır. Oldukça hızlı basım yaptığı için en iyiler arasında yer almaktadır.

HP W1a80a Color Laserjet M479fdw Yazıcı

HP W1a80a Color Laserjet M479fdw
ARTILAR EKSİLER
Yüksek yazma hızı

En iyi yazıcı listesine giren HP W1a80, yüksek hızlı yazması ile okullar ve bankalarda kullanılmaktadır. Dakikada 27 adet sayfa basabilen bu cihaz, tasarımıyla oldukça rağbet görmüştür. Buletooth bağlantısı ile telefon üzerinden kontrol edilebiliyor.

HP Smart Tank Wireless 515 Yazıcı

HP Smart Tank Wireless 515
ARTILAR EKSİLER
Wi-Fi bağlantısıKağıt sıkışması
Kolay kurulum

En iyi yazıcı markalarından biri olan HP’nin Smart Tank modeli, kullanıcılar tarafından beğenilmiştir. Dakikada 11 renksiz 5 renkli olmak üzere 16 sayfa çıkartabiliyor. Bu ürün boyutunun küçük olması sayesinde istediğiniz yere kolayca taşınabiliyor.

Xerox Phaser 3020 Yazıcı

Xerox Phaser 3020
ARTILAR EKSİLER
Kolay kullanımBoyut

Xeror Phaser 3020, yazıcıda fiyat performans arayan kişiler için oldukça ideal bir yazıcıdır. Bu modelin çok fazla rağbet görmesinin asıl nedeni ise kolay bir şekilde kurulum yapılmasıdır. Fakat cihazın büyük olması kullanıcı için dezavantaj olduğunu söyleyebilirim. Hız olarak ortalama basım yapan bu cihaz, yüksek kalite baskı yapabildiği için kullanıcılar tarafından beğenilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir