Ürünler

En İyi Ütü Masası Önerileri

Ütü Masası Önerileri

Her evde olması gereken eşyalardan biri olan en iyi ütü masası, ergonomik olmasıyla ve yeni özellikleri ile son dönemlerde daha da popüler olmaya başladı. Raf veya askılık gibi alanlarda da kullanışlı özelliklere sahip olan ütü masaları da vardır. Sizler için son model en çok tercih edilen ütü masalarını bir araya getirdik.

Arnica Airboard

Arnica Airboard
Arnica Airboard
ARTILAR EKSİLER
Ergonomik tasarım Yüksek fiyat
Çek bırak kablo sargısı
Hava yastığı sistemi

En iyi ütü masası listesinin ilk ürünü olan Arnica Airboard ürünü ile başlayalım. Ergonomik tasarımı ile kullananların memnuniyetini kazanan bu ürün, kaymaz ayak özelliği ile olası kazaların oluşmasını engelliyor. Bu ürün yanmayan silikon altlığı sayesinde daha iyi deneyim sunarken fonksiyon değiştirebileceğiniz düğmesi de vardır. Bu sayede istediğiniz gibi ütü masasını şekillendirebilirsiniz.

Gazella Squad

Gazella Squad
Gazella Squad
ARTILAR EKSİLER
Dar alanlara sığabilme
Paslanmaya karşı dirençli
Çocuk emniyet kilidi

En iyi ütü masası listesine giren Gazella Squad, çift profilli denge çubuğu bulunurken 108 cm’ye kadar da yüksekliği ayarlanabiliyor. Fırın boyası ile paslanmaya karşı direnç elde eden bu ütü masası, daha uzun süre kullanım imkanı sağlıyor. Bu ürün ısıya dayanıklı kumaşı olduğundan dolayı yanma ve yapışmayan ürünün katlanarak 7-8 cm yüksekliğindeki yüzeyi dar olan alanlara sığabilir.

Harbinger Belinda

Harbinger Belinda
Harbinger Belinda
ARTILAR EKSİLER
Askılık takılabilme
Geniş ütü tablası

Harbinger Belinda, ergonomik tasarımı ile hem kazanlı hem de normal ütüyü kullanım imkanı sunuyor. Özel tasarlanan ayak plastiği sayesinde olası kayma kazalarını engelliyor. Ürün buharı geçiren perforeli ütülemeli yüzeyi ile daha mükemmel bir ütüleme deneyimi sunarken elektrostatik fırınlanmış boyası ile ürün paslanmaya karşı korumalıdır. Ütü masası buhara dayanıklı özel bir keçe ile yapılmaktadır.

Lady Saraylı Tamara

Lady Saraylı Tamara
Lady Saraylı Tamara
ARTILAR EKSİLER
Ütülenen çamaşırları koymak için raf
Otomatik yükseklik ayarlama kolu

En iyi ütü masası listesinin son ürünü olan Lady Saraylı markasının ürettiği ürün karşınızda. Ütülenen çamaşırları koymanız için özel bir raf ile gelmekte. Ütülemeyi kolaylaştıran ergonomik dizaynı ile daha iyi deneyim yaşatmaktadır. Aynı zamanda ısıya dayanıklı telefon kumaşı sayesinde yanmaya karşı korunuyor. Bu ürün otomatik koluyla 60-90 cm oranında yükseklik ayarı yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu