BilgisayarÜrünler

En İyi Taşınabilir Harddisk Önerileri

Taşınabilir Harddisk Önerileri

Bugün listemizde günlük hayatımızda oldukça fazla kullanılan ve popüler olan taşınılabilir harddiskleri derledik. Bu listede en kaliteli ve en iyi taşınabilir harddisk yer almaktadır. Harddisk alırken dikkat etmeniz gereken en önemli iki husus diskin depolamasının ne kadar olduğu ve boyutunun ne kadar büyüklükte olduğuna dikkat edilmelidir.

En İyi Taşınılabilir Harddisk Tavsiyeleri Önerileri

1 – Samsung M3

En iyi Taşınılabilir harddisk

En iyi taşınılabilir harddisk listemizin ilk sırasında Samsung M3 yer almaktadır. Diğer markalara göre oldukça ucuz olan bu ürünün depolaması 500 gb olup şık bir görünüme sahiptir. 2.5 inçlik bir boyuta sahip olan bu ürün 3.0 USB bağlantı teknolojisi ile kullanıcılardan onay almaktadır. Bu ürünün fiyatı 250₺ ila 300₺ arasındadır.

2 – Seagate Expansion

En iyi Taşınılabilir harddisk

Listemizin 2. sırasında yine tasarımı ile kullanıcıların dikkatini üzerine çeken Seagate Expansion yer almaktadır. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan bu ürün 1 tb hafızası ile kullanıcıların işini görmekte. Yine 2.5 inçlik bir boyuta sahip olan bu ürünün USB bağlantı girişi 3.0 olup fiyatı ise 650₺ ila 750₺ arasındadır.

3 – WD Elements

En iyi Taşınılabilir harddisk

En iyi taşınılabilir harddisk önerileri listemizin 3. sırasında yer alan WD Elements bulut uygulaması ile hem disk kullanımı hem de bulut depolama kullanımı imkanı sunuyor. 1 tb depolamaya sahip olan bu ürün küçük boyutu ile kullanıcılardan tam onay almaktadır. Bu ürünün fiyatı ise 600₺ ila 750₺ arasındadır.

4 – WD My Passport

En iyi Taşınılabilir harddisk

Listemizin 4. sırasında kullandığı yazılımı ile ve güvenliği ile kullanıcıların tavsiye ettiği oldukça şık bir görünüme sahip olan WD My Passport yer almaktadır. Bu ürünün kullandığı WD Backup yazılımı sayesinde bilgileriniz güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. 2 tb lık büyük bir depolaması ile uzun süreli kullanım rahatlığı sunuyor. 2.5 inç lik boyutu ile ceplere rahatlıkla sığıyor. Bu ürünün fiyatı ise 750₺ ila 850₺ arasındadır.

5 – MIKROBOX

En iyi taşınılabilir harddisk

En iyi taşınılabilir harddisk önerileri listemizin son sırasında Mikrobox yer almaktadır. Listemizin en ucuz taşınılabilir harddiski olan bu ürün 250 gb depolaması ile kullanıcıların işlerini kolaylıkla görüyor. Bu ürünün fiyatı ise 160₺ ila 250₺ arasındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu