En İyi Ses Bombası Önerileri

İçindekiler

Bugün sizler için müzik severlerin vazgeçilmesi olan ses bombalarını derledik. Listemizde en pahalı ses bombaları ve her bütçeye uygun en iyi ses bombalarını bulunmaktadır.

En İyi Ses Bombaları

1. JBL GO 2

ses bombası

Ses bombası denildiğinde ilk akla gelen marka JBL dir. Bu hoparlörün en iyi özelliği suya dayanıklı olmasıdır. Kullanıcıların tavsiye ettiği bu hoparlörün ses kalitesi oldukça iyidir. Hoparlörün bas kalitesi ise dengelidir. Bir diğer en iyi özelliği ise 5 saate kadar kullanım süresi olmasıdır. Bu hoparlörün fiyatı 400 tl dir.

ArtılarıEksileri
Suya dayanıklıRadyo Yok
Mikrofon

2. JBL Charge 4

JBL Charge 4

Ses bombası listemize giren bu hoparlör yine kullanıcılar tarından tavsiye edilen ve 6 saat boyunca müzik dinleme keyfi sunan JBL Charge 4 suya dayanıklı olup 7500 mAH bataryası ile kullanıcıların gözdesi haline gelmiştir. JBL Charge 4′ ün ses kalitesi ise kullanıcılar tarafından onay almıştır. Ayrıca JBL Charge 4′ ün powerbank ile kullanıcılara daha uzun süreli müzik keyfi sunar. Bu hoparlörün fiyatı 1300 tl dir.

ArtılarıEksileri
Suya Dayanıklı
Mikrofon

3. Meier Nostaljik

Meier Nostaljik

Ses bombası listemizin 3. sırasında Meier Nostaljik bulunmaktadır. Tasarımı oldukça hoş olan Meier nostalji sevenler için oldukça kullanışlı bir hoparlördür. Üzerinde bulunan taşıma kolu ile rahat bir şekilde taşınılabilir ve müzik keyfini gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Bu hoparlörün fiyatı 300 tl dir.

ArtılarıEksileri
Radyo Var
Batarya Var

4. JBL Clip 3

JBL Clip 3

Listemizin 4 sırasında tasarımı ile ve özellikleri ile dikkat çeken JBL Clip 3 bulunmaktadır. Bu Ses bombasının en çok dikkat çeken özelliği 10000 mAH batarya ile 15 saate kadar müzik keyfi sunabilmektedir. Bir diğer özelliği ise tasarımıdır. Bu hoparlörün fiyatı 450 tl dir.

ArtılarıEksileri
Suya DayanıklıRadyo Yok
MikrofonSubwoofer yok

5. LG XBOOM Go PK5

LG XBOOM Go PK5

Sıradaki ses bombası ise LG XBOOM Go PK5′ dir. Bu hoparlörün birçok özellikleri vardır. Sesli komut su geçirmezlik ve güvenlik kilidi ve 20 saate varan kullanım ömrü gibi birçok özellikleri vardır. Oldukça kullanışlı ve hoş görünen tasarımı ile kullanıcıların hoşuna gitti. Bu hoparlörün fiyatı 1200 tl dir.

ArtılarıEksileri
Suya Dayanıklı
Mikrofon

Düşük Bütçeli Ses Bombaları

1. Xiaomi Mini 4.0

Xiaomi Mini 4

Fiyatı oldukça düşük olan Xiaomi Mini 4.0 nin özellikleri küçük tasarıma sahip olup rahat taşınılabilir olması kullanım ömrünün 4 saat olması ve oldukça hafif olması. Bu hoparlörün fiyatı 70 tl dir.

2. Philips BT55W

Philips BT55W

Fiyat açısından ve tasarım açısından oldukça uygun olan Philips BT55W nin batarya ömrü 6 olup ses seviyesi diğer ses bombalarına göre oldukça düşüktür. Bu hoparlörün fiyatı ise 100 tl dir.

3. Powerway WRX01

Powerway WRX01

Ses kalitesi açısından diğer ses bombalarına göre oldukça kaliteli olan Powerway WRX01 nin kullanım süresi 4 saattir. Bu hoparlörün fiyatı ise 100 tl dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir