Giyilebilir TeknolojiÜrünler

En İyi Powerbank Önerileri

En İyi Powerbank

Gelişen teknoloji sayesinde telefonların, batarya performansı yükseldi. Fakat telefonu yoğun kullanan, oyun oynayan ve telefonu eskiyen kişilerin taşınabilir bataryaya ihtiyaç duyuyor. Powerbank almadan önce kullandığınız pil düzeyi veya hangi marka telefon kullandığınız gibi faktörleri belirlerseniz daha kolay seçim yapabilirsiniz. En İyi Powerbank Önerileri Ama Hangisi daha iyi.

Powerbank Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Batarya tercih ederken alacağınız Powerbank güvenli olması gerekmektedir. Powerbank almak isteyenler güvenlik endişesi olduğundan dolayı popüler markaları tercih eder. Taşınabilir bataryaların hangi güvenlik tesisinden geçtiğine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Powerbank alırken kullanıcı kapasiteyi göz önünde bulundurur. Tüketici, kullandığı telefonun bataryasına göre uygun Powerbank seçebilir. Taşınabilir batarya, tam doluyken kaç defa şarj etmeyi istediğinizde çok önemlidir.

Powerbank için diğer önemli faktör ise ‘şarj etme’ süresidir. Cihazın bataryası ne kadar sürede %100 doldurursa, sizin için bir avantaj olacaktır. Powerbank‘de port sayısı çok önemlidir. Bir Powerbank ile iki telefonu eş zamanda şarj olmasını isterseniz iki çıkışlı ürünleri tercih etmeniz gerekmektedir.

Xiaomi Ultra Compact

Xiaomi Ultra Compact
Xiaomi Ultra Compact

Taşınabilir boyutu olarak minimal olan Xiaomi Ultra Compact, kapasitesi ve hızlı şarj özelliğiyle öne çıkan ürünlerden birisidir. Bu cihaz 10.000 mAh kapasitesindedir. Diğer yönden, 22.5 W seviyesine kadar hızlı şarj özelliğini destekliyor.

Ürün 2 adet hızlı şarj desteğine sahiptir. USB tip C çıkışı vardır. İlaveten micro USB portu da bulunuyor. Hızlı şarj desteği ile kısa sürede şarjınızı %100 yapabiliyor. Powerbank, 3,5 saate fulleniyor.

Anker PowerCore Select

Anker PowerCore Select
Anker PowerCore Select

Anker PowerCore, 20.000 mAh kapasitesi bulunmaktadır. 2 USB çıkışı ile eş zamanlı iki cihazı şarj edilebilir. Hızlı şarj 2A ile 18W IQ 2.0 hızlı teknolojisini bulunur. Hızlı şarj desteği 2 çıkışı için de geçerlidir. Powerbank şarjın tam dolma süresi 10 saattir. Anker’in MultiProtect telnolojisi güvenliği olduğunu söyleyebilirim.

Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C

Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C
Xiaomi 20000 mAh 3 Pro Type-C

Xiaomi 3 Pro Type-C, 20.000 mAh sahiptir. Bu ürünle telefonunuzu ve laptopunuzu şarj edebilirsiniz. İlaveten Powerbank, 45W gucu ile birlikle hızlı şarj ediyor. Şarj sonrasında % olarak ne kadar kaldığını LED  ekrandan görebilirsiniz. Her bir LED ışık %25’lik kapasiteyi gösteriyor.

Samsung 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Samsung 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı
Samsung 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Fiyat performans ürünü olan Samsung, 10.000 mAh kapasitesi ve hızlı şarj özelliği ile öne çıkıyor. Bu cihaz 15W hızlı şarj ediyor. Cihaz v OVP özelliği ile yüksek akım koruma sağlar. Böylece tüketiciler hızlı şarj faktörünü güvenle kullanabiliyor. Ayrıca iki mikro USB çıkısına sahip olduğundan dolayı aynı anda  iki cihazı da şarj edebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu