HobiÜrünler

En İyi Motor Kask Önerileri

Motor Kask Önerileri

Kanunen kullanılması zorunlu olan motor kaskları olası tehlikelerden bizi korur. En iyi motor kask önerilerindeki Kask sayesinde kafatasımıza zarar gelmeden kazaları atlatabiliriz. Teknolojinin gelişmesi ile hem daha güvenli hem de daha hafif olan kasklar rahat yolculuk yaparken sizi koruyor. Ama Hangisi daha iyi?

Kask Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kafanıza uygun bir kask aldığınızdan emin olmalısınız. Doğru ölçüdeki bir kask başınızı sıkmamalı ve taktığınızda başınızı kolaylıkla hareket ettirebilmeniz gerekir. Sürekli başınızda olan bir ürün alacağınız için hafif ve güvenli bir kask seçmelisiniz. Ayarlanabilen kasklarla çene altındaki kemer sayesinde daha rahat edersiniz. Kemerin ayarını yaparak başınızda sabit durmasını sağlayabilirsiniz.

Airoh Kask

Airoh Kask
Airoh Kask

Airoh 1997 yılından beri motor kaskı üretiyor. İtalyan malı olan Airoh lider kask üreticilerinin arasındadır. Oldukça büyük model seçeneğiyle sürücülerin zevklerine göre tasarlayan marka Antonio Locatelli’nin imzasını taşımaktadır. Yüksek kalitedeki yarış kaskları tüm sürücülerin ulaşabileceği yere çekmeyi hedefleyen bu marka kaliteli ve güvenli kasklar üretiyor.

Arai Kask

Arai Kask
Arai Kask

1937’de sadece şapka üretmek içil kurulmuştur. Fakat 1940 yıllarından sonra kask üretiminde adını duyurmuş ve uzun yıllardır güvenli ve fonksiyonel modeller üretiyor. Hirotake Arai tarafından kurulan bu marka, babasından oğluna devrolduktan sonra Mitch, markanın vizyonunu geliştirmeyi hedefleyerek 1 numara olmak amacı ile yoluna devam ediyor.

Nolan Kask

Nolan Kask
Nolan Kask

1972 yılında Lander Nocchi tarafından kurulmuştur. Avrupa’nın en iyi kasklarından biri olan Nolan modüller kasklarıyla fazla yüksek değerlendirme puanı alıyor. Her mevsimde kullanılabilen kasklar güvenli ve başarılı olduklarını söyleyebilirim.

LS2 Kask

LS2 Kask
LS2 Kask

Çin’de kurulsa bile zaman içerisinde İspanya’da ürerime devam eden LS2 Kask ultra güvenlikli ve ekonomik kask modelleri üretiyor. 2008’den beri kendi markasının üretimine yönelmiştir. F/p ürünü modelleri çoğu sürücünün tercihi olmuştur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu