Beyaz EşyaÜrünler

En İyi Kahve Makinesi Önerileri

Kahve Makinesi Önerileri

Bakır cezvede yapılan kahvelerin tadı bir başka oluyor. Fakat her istediğimizde bakır cezvede kahve yapmak pek mümkün değil. Teknoloji sayesinde canımız kahve istediğinde kolaylıkla yapabiliyoruz. Türk kahve makineleriyle tek tuşla kahve yapabiliyor. En İyi Kahve Makinesi Önerileri peki Ama Hangisi daha iyi?

Kahve Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kahve makinesi alırken ne kadar su alabileceği yada fincan kapasitesinin kaç olduğuna bakmanız gerekmektedir. Ailenizin kaç kişi olduğuna veya ne sıklıkla kahve içtiğinize de bağlıdır. Çok fazla misafiriniz oluyorsa yüksek kapasiteli kahve makinesi seçmenizi öneririm.

En dikkat etmeniz gereken özellik ise kahveyi ne kadar sürede pişirdiğidir. Size en uygun özellikleri belirlediyseniz kahve makinesi seçmek sizin için daha kolay olacaktır.

Fakir Kaave Mono Otomatik Türk Kahvesi Makinesi

Fakir Kaave Mono Otomatik Türk Kahvesi Makinesi
Fakir Kaave Mono Otomatik Türk Kahvesi Makinesi

Fakir Kavve Mono şık tasarımıyla birlikte kahve yaparken bazı kolaylıklar da sağlıyor. 250-500 mililitre su kapasitesi var. Tek bir seferde dört adet Türk kahvesi yapabiliyor. Bu cihaz plastikten yapılmıştır. Ayrıca ürünü alırken yanında kahve ölçeği ile geliyor. 80 cm kablosuyla ve kabl yuvasıyla gelmektedir.

Kahve makinesinin üzerindeki taşıma ve damlama emniyetiyle güvenli şekilde kahve yapabilirsiniz. Kahveniz hazır olduğunda ise ışıklı ve sesli ihtar ederek sizi uyarır. Bu cihazda çok yer kaplamasıyla da kullanıcılar için pratiklik sağlar. Ayrıca birden fazla renk seçeneği de bulunuyor.

Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi

Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi
Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi

Arzum Okka Minio kahve makinesi evinizde kolaylıkla Türk kahvesi hazırlayabilirsiniz. 251-500 mililitre su kapasitesi vardır. Tek bir seferde 4 fincan kahve yapabilir. Bu cihaz plastikten üretilmiştir. Otomatik kendi kendine kapanma ve taşıma emniyetiyle güvenli bir şekilde kahve yapabilirsiniz.

Arzum Okka Minio kahve makinesi çift akıtma ağzıyla sol yada sağ elinizi kullanmanızın pek bir önemli kalmıyor. Kolaylıkla yıkanarak temizlenir. Algılama sensörüyle, kahvenin taşmamasını sağlar. Kahveniz hazır olduğunda ise sesli yada ışıklı uyarı yapar. Kahve makinesini aldığınızda ölçüm kaşığı ve 2 fincan hediyesiyle gelir. Bol köpüklü kahve sevenler için ağır ateşte pişmiş modunu çok seveceksiniz.

Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi

Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi
Karaca Hatır Hüps Sütlü Türk Kahve Makinesi

Karaca Hatır Hüps sayesinde koz tadında Türk kahvesi yapabilirsiniz. Aynı zamanda sütlü kahve de yapabiliyor. Bu cihazda modunuza bağlı olarak hem Türk kahvesi yada sütlü kahve yapabilirsiniz. Tek bir seferde 5 fincan kahve yapabiliyor. Taşıma emniyeti bulunur. Ayrıca kahveniz hazır olduğunda size sesli uyarı verir. Bu cihaz plastikle üretilmiştir. Otomatik kapanma özelliği bulunur.

23 cm boyu ve 15 cm eni olan bu cihaz az yer kaplar. Otomatik ısı ayarıyla kahveniz kusursuz ısı seviyesinde pişmesini sağlıyor. Otomatik kapanma sayesinde ise kahveyi pişirdikten sonra cezveyi kaldırdığınızda otomatik kapanır. Közde kahve özelliğinin yanında bol köpüklü kahve yapabilirsiniz. Ayrıca sütlü kahve yada sıcak çikolata gibi içecekleri hazırlayabilirsiniz.

Arçelik Tkm 9961 B Telve Türk Kahvesi Makinesi

Arçelik Tkm 9961 B Telve Türk Kahvesi Makinesi
Arçelik Tkm 9961 B Telve Türk Kahvesi Makinesi

Arçelik Telve Türk kahvesi makinesi sayesinde kalabalık misafirleriniz olsa bile endişe etmenize gerek kalmıyor. 1.5 litre su kapasitesiyle tek seferde 6 fincan kahve hazırlar. Ayrıca su doldurmanıza gerek kalmadan su tankı ile 20 fincana kadar kahve yapabilirsiniz. İki adet paslanmayan çelik cezvesiyle kullanımda kolaylık sağlar ayrıca kolaylıkla temizlenir.

Bu cihazda indüksiyonlu ısıtma teknoloji bulunduğundan dolayı kahveniz daha hızlı pişer. Ayrıca cezveyi her yerden ısıttığı için daha lezzetli olur. Cooksense özelliğiyle köpük ideal seviyeye geldiğini anlayarak pişirmeyi sonlandırır. Her fincanda bol köpüklü Türk kahvesi sunar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu