HobiÜrünlerYaşam Tarzı

En İyi Gitar Önerileri

Gitar Önerileri

En İyi Gitar Önerileri listemizde klasik gitarlara yer verdik. Enstrüman deyince aklımıza gelen ilk şey ise klasik gitardır. Başlangıç seviyesi için seçilen gitarların temel özellikleri ile neler yapabileceği aslında birçok kullanıcı göz ardı ediyor. Gitarı hangi maddeden oluştuğu ve bu maddenin müzik kalitesine olan etkisi çok önemlidir.

Ohri BLS

Ohri BLS
Ohri BLS

En İyi Gitar Önerileri listesine giren Ohri markasının ürettiği bu gitar, yeni başlayanlar için ideal bir yapıdadır. Tasarımı ile göz kamaştıran Ohri BLS, el yapımı İspanyol gitarlarındaki formuna sahiptir. Bu nedenle klasik görünümlü ve uygun fiyatı ile kullanıcılara sunuyor.

Ek olarak gitar eğitmenleri yeni başlayan öğrencilerine tavsiyelerinde sıkça söz ettiren Ohri markası başarılı entonasyonu sayesinde çok dikkat çekiyor. Bu gitar maunundan üretilen gövdeye ve akçaağaçtan sapa sahiptir. Gülağacı klavyesi ile tamamlanan bu gitar yeni başlayanlar için oldukça tatminkar bir deneyim sağlıyor.

Kadans NC239

Kadans NC239
Kadans NC239

En İyi Gitar Önerilerindeki Performans olarak kendini kanıtlamış Cadenza NC239 yapısı olarak ıhlamur ağacı gövdesine sahiptir. Akçaağaç sapa sahip olan bu gitarın klavyesi ise gülağacı’dır. Buna ek olarak klavyesinin abanoz görünümünde olması ile oldukça şık göründüğünü söyleyebilirim.

Fiyatına göre yüksek kaliteli işçilik ve ton kapasitesine sahiptir. Başlangıç seviyesinde olduğuna şaşırtacak kararlı tonları ve kaliteli gövdesi ile ön plana çıkıyor. Üstelik altın rengindeki burguları ve kesik gitar görüntüsüyle şık bir görünüm sağlıyor.

Madrid MCG-12

Madrid MCG-12
Madrid MCG-12

En İyi Gitar Önerileri listesine girip fiyatına göre oldukça kararlı tonlara sahip olan Madrid Mcg-120 farklı renk seçenekleri ile kullanıcısını memnun ediyor. Gövdesi maun ağacından imal ediliyorken akçaağaç sapı ve gülağacı klavyeye de sahiptir. Bu ürün Truss-Road demirine sahip olduğu için uzun süre boyunca akort ayarını koruyor.

Gitarınızın akort ayarını sürekli ayarlamaktan hoşlanmayanlar için ideal bir gitardır. Her zevke hitap eden bu gitar farklı renk varyasyonları bulunur. Gövdesinin üzerinde kullanılan yarı transparan cilayla çok şık duruyor.

Manuel Raymond MRC70GY

Manuel Raymond MRC70GY
Manuel Raymond MRC70GY

Fiyat performans ürünü olan Manuel Raymond MRC70GY yeni başlayanlar için oldukça fazla tavsiye edilen modeldir. Gövdesi maun ağacından yapılmıştır. Akçaağaç sapa sahip olup klasikleştirilmiş ahşap ile oldukça dikkat çekiyor. Sağladığı fiyat performans avantajı ve kalitesi ile klasik gitar arayışında olan profesyoneller tarafından da tercih ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu