Kişisel BakımÜrünler

En İyi Fondöten Önerileri

Fondöten Önerileri

Günlük rutinin parçası olan fondöten ciltteki kusurları örterek, sivilce ve siyah noktaları kapatır ayrıca cildin rengini eşitler. En İyi Fondöten Önerilerinde kış aylarında yüzdeki bronzluk kaybolduğu için cildinizdeki renkler dengesizleşir. Bu nedenle fondötenlerin kapatıcı ve nemlendirici olması çok önemlidir.

L’Oréal Paris True Match

Nemli yapısı sayesinde kusursuz bir uyum sağlıyor ve cildi mükemmel gösteriyor. Cilt rengi ile çok iyi uyum sağlıyor ve cildi eşitleyerek kusurları gizliyor. Cildinize çok kolay bir şekilde uygulandığı ve yorgun görünmediği için kış günlerinde çok işinize yarayacak.

Make Up For Ever Mat Velvet Mattifying

Yağlı veya parlamaya müsait olan ciltlerin en büyük sorunu cilde uygulanan makyajın savunmasız olmasıdır. Make Up For Ever’ın özel matlaştıran formülü ile bu soruna sahip olan ciltler de kalıcı makyaj yapabiliyor.

M.A.C. Pro Longwear Nourishing Waterproof

En İyi Fondöten Önerileri listesine giren MAC’in suya karşı etkili formülüyle göz dolduran bu fondöten yağlanan veya terleyen cildiniz için kusursuz bir makyaj sunuyor.

Urban Decay All Nighter

Kalıcı olmasıyla meşhur olan All Nighter serisinin en iyi ürünlerinden olan bu fondöten mat bitişi ve tam olarak kapatıcı özelliğiyle kullanıcıları memnun ediyor. Yüksek pigmentli yağsız olan formül ile rahat kullanım imkanı sağlayan All Nighter, kalıcı makyajın damga isimlerinden.

L’Oréal Infallible 24h Matte

Ciltteki ekstra olan yağı emerek cilt parlamasını engelleyen ve makyajın dayanıklılığını arttırır. Bu fondöten kremsi, hafif dokusu ve uzun süreli kalıcılık sözünü yerine getirmesiyle kullanıcının gönlünü fethediyor.

Giorgio Armani Power Fabric

Kusursuz bir ten rengi sağlayan ve yüksek kapatıcı niteliği ile şaşırtıcı bir şekilde doğal görünüm veriyor. Giorgio Armani Power Fabric uzun süre kalıcı sonuçlar veriyor. Ciltteki pürüzleri mükemmel bir şekilde gizler ve sağlıklı bir görünüm sağlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu