BilgisayarÜrünler

En İyi Flash Bellek Önerileri

Flash Bellek Önerileri

Kullanımlarının kolay olmasıyla ve küçük yapıları sayesinde verilerimizi depolamak için sıklıkla kullandığımız flash belleklerin en iyilerini sizin için hazırladık. Bu yazımızda tercih edebileceğiniz en iyi flash bellek önerilerinden bahsettik.

1-Samsung Duo Plus

Samsung Duo Plus
Samsung Duo Plus

Büyük bir teknoloji devi olan Samsung, Duo Plus ile karşımıza çıkıyor. USB 3.1 bağlantı hızıyla piyasadaki en hızlı flash belleklerden. Samsung Duo Plus flash bellek 400 MB okuma hızıyla tamamen yeni nesil bir ürün olduğunu belli ediyor. Diğer ürünlerden farklı olarak hem Type-C hem de USB olarak çeşitli cihazlarla bağlantı sağlayabiliyor. Samsung Duo Plus farklı hafıza seçenekleriyle oldukça sağlam bir ürün.

2-Xiaomi U Disk Flash Bellek

Xiaomi U Disk Flash Bellek
Xiaomi U Disk Flash Bellek

Xiaomi son yıllarda giderek ilerleyen ve büyüyen bir teknoloji devi daha. Birçok alanda faaliyet gösteren Xiaomi, flash belleği ile karşımıza çıkıyor. Öncelikle flash bellek, USB 3.0 teknolojisiyle üretilmiş. Xiaomi U Disk 64 GB depolama alanına sahip. Depolama alanı ile genel anlamda ihtiyacı karşılayan bir bellek. Bellek okuma hızı ise 124 MB olarak belirlenmiş. Böylece oldukça hızlı bir flash bellek ortaya çıkmış. Ergonomik yapısı ile oldukça kullanışlı gözüküyor.

3-Kingstone Data Traveler 50

Kingstone Data Traveler 50
Kingstone Data Traveler 50

3.0 USB bağlantısı bulunan bu ürün 120 MB okuma hızı ile çoğu rakibine fark atıyor. Küçük boyutu sayesinde taşınabilirliği son derece kolay. Kingstone Data Traveller 50, geniş hafıza seçeneklerine sahip. 8 GB ile 128 GB arasında depolama kapasiteleri bulunmakta. Böylece ihtiyaca yönelik seçim yapmak mümkün. Metal kasaya sahip olmasıyla darbelere karşı da daha dayanıklı hale geliyor.

4-Toshiba Hayabusa

Toshiba Hayabusa
Toshiba Hayabusa

Toshiba Hayabusa, kullanışlılığı yüksek bir flash bellek. Her türlü dosyanızı saklayabileceğiniz bu ürün işinizi fazlasıyla görecektir. Hayabusa pratik bir kullanıma sahip. Hızlı bir şekilde verileri depolayabilen bir ürün. Okuma hızı 70 MB olan bu bellek 16 GB, 32 GB ve 128 GB depolama seçeneklerine sahip.

5-Sandisk Cruzer Blade

Sandisk Cruzer Blade
Sandisk Cruzer Blade

Sandisk Cruzer Blade ilk olarak minimal yapısı ile dikkat çekiyor. Kendisinin en küçük flash bellekler arasında olduğu söylenebilir. Kasasına bakıldığında metal bir gövdesi olduğu görülüyor. Bu özelliği darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. 5 MB okuma hızı ile 15 MB yazma hızına sahip olan bu belleğin 8 GB hafızadan 128 GB hafızaya kadar olan seçenekleri mevcut.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu