En İyi Elektrikli Isıtıcı Önerileri

İçindekiler

Bugün sizler için en iyi elektrikli ısıtıcı önerilerini listeledik. Listemizde en pahalı ısıtıcı, en ucuz ısıtıcı ve en tasarruflu ısıtıcılar ve bu ısıtıcıların fiyatları bulunmaktadır.

1. Dyson Purifier Hot+Cool Isıtıcı

En İyi Elektrikli Isıtıcı Önerileri

En iyi elektrikli ısıtıcı listemizde ilk sırada gelen ve teknolojik açıdan diğer markalardan önde gelen Dyson hava temizleme cihazı ısıtma ve soğutma özelliği ile dikkat çekmeyi başarmış bir cihazdır. Dyson özellikleri havadaki zararlı partiküllerin %95 oranında azaltıp daha rahat nefes alabilmenizi kolaylaştırması. Ferahlatıcı buhar özelliği sayesinde sizlere muhteşem bir ferahlık sunması ve telefondan kontrolü ile kolay bir şekilde erişim sunabilmektedir. Bu ısıtıcının fiyatı 7.999 tl.

ArtılarEksiler
Soğutma özelliği Nemlendirme özelliği yok
WifiMobilden sıcaklık ayarlanamıyor
Sesli Komut
Isıtma Özelliği
Hava temizleme

2. UFO Micatronic

UFO Micatronic

En iyi elektrikli ısıtıcı listemizde 2. sırada yer alan UFO Micatronic’in özellikleri çok çabuk bir şekilde ısınabilme, devrilmeye karşı ayaklarının olması ve 5 farklı ısı kademesi olması kullanıcılar tarafından tam not alan bir ısıtma cihazıdır. Bu ısıtıcının fiyatı 730 tl.

ArtılarEksiler
5 kademe ısıUzaktan kontrol yok
Devrilme emniyeti
Sessiz çalışma

3. Vigo Konvektör Elektrikli Isıtıcı

En İyi Elektrikli Isıtıcılar

Listemizin 3. sırasında yer alan 3. Vigo Konvektör kısa sürede sıcaklık sağlayan ve sıcaklık göstergesiyle oldukça ilgi çeken Vigo Konvektör yer kaplamayan tasarımı ile kullanıcıların dikkatini çekmiştir. Bu ısıtıcının fiyatı 1500 tl.

ArtılarEksiler
Az yer kaplamasıYüksek enerji tüketimi
Sıcaklık göstergesiUzaktan kontrol yok
Sessiz çalışabilmesi

Düşük Bütçeli Elektrikli Isıtıcılar

Bu listemizde hem tasarruflu hem de düşük bütçeli elektrikli ısıtıcıları listeledik.

4. Minisan Dp 1200

Minisan Dp 1200

En iyi elektrikli ısıtıcı listemizin 4. sırasında Minisan Dp 1200 yer almaktadır. Bu ısıtıcının özelliği 2 kademeli olması, ısınma gücünün 1200 w olması ve düşük bütçeli olması kullanıcılar tarafından onay almıştır. Bu ısıtıcının fiyatı 120 tl.

ArtılarEksiler
Etki alanı 12 m Uzaktan kontrolün olmaması
Max ısıtma gücü 1200 W

5. Kumtel Ex 23 Ecoray

Kumtel Ex 23 Ecoray

Listemizin 5. sırasında bulunan Kumtel Ex 23 Ecoray hem fiyat olarak hem de özellikleri olarak kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Kumtel Ex 23 Ecoray’ın özellikleri etki alanının 24 m olması, Max ısınma gücünün 2300 W olması fiyatının 120 tl olması.

ArtılarEksiler
Etki alanı 24 m Uzaktan kontrolün olmaması
Max ısınma gücü 2300 W

6. Simtech Km1714 Quartz

Simtech Km1714 Quartz

Listemizin 6. sırasında fiyat olarak oldukça düşük olan Simtech Km1714 Quartz’ın özellikleri 2 kademeli olması, max ısınma gücünün 800w olması, min ısınma gücünün ise 400w olması. Tasarım olarak da az yer kaplayarak kullanıcıların hoşuna gitmeyi başarmıştır.

ArtılarEksiler
2 kademeli Uzaktan kontrolünün olmaması
Isıtıcı gücü 800w

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir