En İyi Elektrikli Bisiklet Önerileri

İçindekiler

RKS RS 3 Elektrikli Bisiklet

rks rs 3 elektrikli bisiklet
ARTILAREKSİLER
5 kademe hız ayarı27 kg ağırlık
Disk fren
LCD gösterge
Katlanabilir

En iyi elektrikli bisiklet önerileri listesinin ilk ürünü olan RKS RS 3 oldukça başarılı bir üründür. Yolculuk yaparken istediğiniz bilgilere rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir gösterge paneli bulunuyor. Büyük tekerleri sayesinde performansı yüksek olan RKS RS 3, şık ve sade tasarımı vardır. Ek olarak üründe vites ve firenin kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

VOLTA VB1 Elektrikli Katlanır Bisiklet

volta vb1 katlanabilir elektrikli bisiklet
ARTILAREKSİLER
110 km menzilİnce tekerlekler
22.2 kg düşük ağırlık
Disk fren
Katlanabilir

En iyi elektrikli bisiklet önerileri listesinin diğer ürünü olan Volta VB1 hafif ve katlanılabilir olması ile her yerde sizinle. Üründe toplam olarak 6 vites bulunmaktadır. Ön ve arka kısmında ise disk fren kullanılıyor. Şarjı ful olduğu zaman 110 km gidebilen bu ürün, mükemmel ve şık tasarımı sayesinde rağbet görmektedir.

RKS MX25 Katlanabilir Elektrikli Bisiklet

rks mx25 elektrikli katlanabilir bisiklet
ARTILAREKSİLER
Alüminyum gidonZorlu pedal çevirimi
Çelik jant
Disk fren
Katlanabilir

Katlanılabilir özelliği olan RKS MX25, nereye gitmek isterseniz her zaman sizinle birlikte. Modelin gidon kısmında bulunan dijital göstergesi ile istediğiniz bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Sportif ve şık tasarımı olan bu ürün kullanıcıların gözdesi haline gelmiştir.

RKS RK-3 PRO Elektrikli Bisiklet

rks rk3 pro elektrikli bisiklet
ARTILAREKSİLER
Uzun ömürlü Samsung bataryaYedek parça
Alüminyum jant
Kilitlenebilir süspansiyon
Katlanabilir

En iyi elektrikli bisiklet önerileri listesinin son ürünü olan RKS RK-3 PRO, güçlü bataryası ve alüminyum jantları ile ön plana çıkmaktadır. 25 km hız yapabilen bu ürün 4-6 saat içerisinde şarj olur Samsung bataryası kullanılmaktadır. Performans açısından çok beğenilen bu ürün Shimano vitesi ile rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir