En İyi Ekran Kartı Önerileri

İçindekiler

Bilgisayarın performansı için en önemli donanım parçalarından biri ekran kartıdır. Genellikle oyun odaklı sistemlerin ekran kartı iyi olmalıdır. Bilgisayarlar için kullanılan en iyi ekran kartı önerileri listesi kıyaslanması ve yorumlanması. Ekran kartları özellikleri ve kimler için uygun olduğu konusunda bilgiler ve ekran kartlarının bazı özellikleri.

“Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan AmaHangisi sorumlu değildir.”

NVIDIA Quadro RTX 6000

En İyi Ekran Kartı Önerileri

En iyi ekran kartı önerileri listesinin ilk ürünü olan NVDIA, iş odaklı bir ekran kartı olup PCIe 3.0 x16 ara birime sahiptir. Bunun yanında bellek bakımından 1750 MHz hıza sahip çekirdek olarak 1440 MHz hıza sahiptir. Hız bakımından oldukça iyi durumdadır.

NVDIA bellek performans testi gibi birçok test yapılmış ve çoğundan yüksek not almıştır. Kapasitesi olarak 24 GB GDDR6 bellek bulunmakta ve çok fazla veri ihtiyacı duyulan işler için ideal iş ortağı olma konumunda olmakta.

NVIDIA TITAN RTX

NVIDIA TITAN RTX

En iyi ekran kartı önerileri listesinin bir diğer ürünü olan TITAN RTX’de Quadro gibi iş odaklı bir işlemci olmakta ve günümüzde tasarım bakımından dikkat çekici bir ekran kartı olmakta. Tasarım olarak birçok ekran kartına kıyasla daha iyi bir konumda yer almaktadır

TITAN RTX çekirdek hızı olarak 1350 MHz hıza sahip ve bellek olarak 1750 MHZ hız olmaktadır. Birçok model gibi PCI 3.0 x16 ara birim ve openGL 4.6 desteği mevcut. Bellek kapasitesi 24 GB GDDR6 belek vardır. Yapılan performans testleri sonucu oldukça iyi ve ideal bir ekran kartı olmaktadır.

AMD Radeon RX 6700 XT

AMD Radeon RX 6700 XT

AMD Radeon RX ekran kartı çoğunlukla oyuncu bilgisayarlarında kullanılan ve oyun deneyimini yükselten ekran kartları arasında. Birçok işe uyum sağlaması için tasarlanış bu bellek aynı zamanda yayıncılar, İçerik üreticileri gibi kişiler tarafından kullanılmakta.

Radeon RX 6700 XT bellek kapasitesi 12GB kapasiteli GDDR6 kartıyla oldukça geniş alana sahip. RDNA grafik kartları oldukça talep görmüş. Yapılan performans testleri sayesinde performans sıralamasında başlarda yer almakta.

RTX 2070

RTX 2070

En iyi ekran kartı önerileri listesinin son ürünü olan RTX 2070 ekran çözünürlüğü acısından oldukça iyi olup yüksek çözünürlükte neredeyse hiç performans kaybı olmadan çalışmaya devam etmekte. Ekran kartı performans testleri sırasında ısısı neredeyse hiç artmadan testi geçmiştir.

RTX 2070 ekran kartı bellek hızı 1750 MHz olup 8 GB GDDR6 bellek bulunmaktadır. Bellek 448 GB/s bant genişliği ne sahiptir. Fiyatına göre oldukça yüksek kaliteli olan RTX 2070 ekran kartı bilgisayar kullanıcılarının popüler ürünü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir