Beyaz EşyaÜrünler

En İyi Çay Makinesi Önerileri

Çay Makinesi Önerileri

Çay m. ö. 2737 yıllarında Çin İmparatoru Shen Yung tesadüf bir şekilde keşfedilmiş bir içecektir. En iyi çay makinesi önerileri listesi uzun yıllardır çay tüketebilirsiniz. Türkiye çay tüketimi olarak diğer ülkelere nazaran daha fazla tüketilmektedir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte çay yapmak daha kolay bir hal alıyor.

Çay Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çay makinesi almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekir. Eğer ki ailenizde az kişi varsa çay makinesi almanız mantıksız olur. Çekirdek aileniz varsa veya misafirleriniz çoksa çay makinesi çok işinize yarayacaktır. Ayrıca alacağınız çay makinesi ne kadar enerji tükettiğini göz önünde bulundurmalısınız.

Arzum Ar3051 Çaycı

Arzum Ar3051 Çaycı
Arzum Ar3051 Çaycı

Arzum Ar3051, fiyat ve performans ürünü oldukça başarılı. Özellikleri ise 6 plaka ve granit optik sıcaklık ayarlama özelliği ile ön plana çıkıyor. 

Korkmaz Demkolik

Korkmaz Demkolik
Korkmaz Demkolik

Korkmaz’ın bu modeli bir seferde 20 bardak çay demleyebili. Bununla birlikte misafirler geldiğinde çay yetmez gibi telaşlara girmenize gerek kalmaz. Ayrıca demlenen çayı sıcak tutarak taze kalıyor. Cihaz susuz kaldığında otomatik olarak kapanıyor. Bu sayede olası tehlike oluşumunun önüne geçiyor.

Korkmaz Demtez

Tek seferde 20 bardak doldurabildiğiniz bu model sıcak tutma ve otomatik kapanma özelliklerine de sahip. 1.7 litre kapasitesi ile geniş aileler için oldukça idealdir. Çayı sıcak tutma modundayken enerji tasarrufu olması ile doğayı ve sizi düşünüyor. Ana malzemesi paslanmaz çelik olduğundan dolayı daha güvenli ve dayanıklıdır.

Emsan Handy Pro

Emsan Handy Pro
Emsan Handy Pro

Emsan Handy Pro günlük kullanıma uygun bir çay makinesi sunuyor. Bu cihaz paslanmaz çelikten yapılan çay süzgecini temizlemek daha da kolay oluyor. Cam demlik olması sağlık açısından çok önemli. Otomatik sıcak tutma modu olması iyi bir avantaj. Kablosuz olması ve 360° dönebilen tabanı ile mutfağınıza çok yakışacak.

Fakir Tea N More

Fakir Tea N More
Fakir Tea N More

Alman kalitesinde olan Fakir Tea N More, 1.8 litre kapasitesi bulunuyor. Gizli konut ve susuz kaldığında kendını durdurması güvenli kullanım imkanı sağlıyor. Çay makinesini kattle olarak da kullanabilirsiniz. Kablo sarma kompartmanı ile yer kaplamadan mutfak tezgahında şık duracaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu