Beyaz Eşya

En İyi Buhar Makinesi Önerileri

Buhar Makinesi Önerileri

En iyi buhar makinesi her ev için önemlidir. Sürekli bir şekilde kuru havaya maruz kalırsanız, nefes almanız zorlaşır. Böylelikle burun tıkanıklığına ve öksürüğe sebep olur. Böyle bir sorun yaşıyorsanız en iyi buhar makinesi ile evinizdeki nem miktarını nötrleyerek burun tıkanıklığı ve öksürüğü engeller.

Weewell Kumandalı Sıcak-Soğuk Buhar Makinesi

Weewell Kumandalı Sıcak-Soğuk Buhar Makinesi
Weewell Kumandalı Sıcak-Soğuk Buhar Makinesi

Programlanabilen nem ayarlayıcısına sahip olan Weewell Sıcak-Soğuk en iyi Buhar Makinesi, dilediğiniz nem oranını otomatik olarak ayarlayabiliyor. Bu üründe soğuk ve sıcak olmak üzere iki farklı buhar üfleme fonksiyonu bulunuyor. Cihazda olan 3 aynı buhar ayarı ile kullanıcılar tarafından oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca kireç oluşumunu engelleyebilen filtreye sahiptir. İonizer ünitesi ile sağlığınızı korurken aynı zamanda 12 farkı zaman ayarına da sahiptir. Cihazda ek olarak LCD ekrana veya dokunmatik tuşlara sahiptir.

Weewell WHC726 En İyi Buhar Makinesi

Weewell WHC726 En İyi Buhar Makinesi
Weewell WHC726 En İyi Buhar Makinesi

Dilediğiniz buhar yoğunluğunu ayarlayabileceğiniz Weewell WHC726, ozon ünitesi ile dikkat çekmekte. 37 m²’ye kadar kolaylıkla nemlendirebilen bu ürün, 5 litrelik su haznesi bulunmaktadır. Yalnızca soğuk hava üfleyen bu cihaz çok sessiz olduğu için oldukça rağbet görüyor. İyonizer özelliği ile sağlığınızı koruyabilen cihaz, içerisindeki su bittiğinde otomatik olarak kendini kapatarak enerji israfını olabildiğince düşürmektedir. Üründe en olarak kumanda ile kontrol edebileceksiniz ve çok kolay bir şekilde doldurulan hazneye sahiptir.

Weewell WHC715

Weewell WHC715
Weewell WHC715

Çok fazla donanımlı olmayan WHC715, istediklerinizi karşılayacak bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Bu cihaz 20 m²’ye kadar bütün alanları rahat bir şekilde nemlendirebiliyor. 3 litre haznesi olan bu ürün, sadece soğuk hava üflüyor. En beğenilen özelliği ise düşük enerji tüketimi olması ve ultra sessiz çalışabilmesi. Bir diğer özelliği ise cihazın buhar yoğunluğunu arzu ettiğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Havvaca Hd-1350B

Havvaca Hd-1350B
Havvaca Hd-1350B

2.8 litre su haznesine sahip olan Havvaca Hd-1350B, kullanıcılar tarafından rağbet gören ürünlerden biridir. Cihaz nem göstergesi ve dijital kontrol paneli ile kolay bir kullanım sunarken kireçlenmeyi önleyen filtresi sayesinde kullanıcıların gönlünü fethediyor. Ürün 20-25 m²’ye kadar olabilecek alanları 14-20 saatlik bir süre boyunca nemlendirebiliyor. İçerisinde su bittiğinde otomatik olarak kapanan bu cihaz enerji israfını en aza indirmekte.

3 ayrı kademesi bulunan buhar ayarına sahiptir. Zaman ayarı ile otomatik bir şekilde açılıp kapanabiliyor. Bütün bunlara ek olarak cihaz, sessiz çalışıyor ve uzaktan kumanda ile çok kolay bir kontrol paneli olduğunu söyleyebilirim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu