HobiÜrünler

En İyi Bisiklet Önerileri

Bisiklet Önerileri

Çocukluğumuzun vazgeçilmezi olan bisikletler, günümüzde ise her yaştan kişiler keyifle kullanıyor. Keyif vermesinin yanı sıra çevreye ve havaya zarar vermemesidir. Üstelik ekonomik olan bisikletleri her yaştaki bireyler kullanabiliyor. Alışverişe, işe, okula gideceğiniz yada dağ gezilerinde binebileceksiniz. En İyi Bisiklet Önerileri Ama Hangisi daha iyi?

Carraro 28″ Gravel G0 16-Vites

Carraro 28″ Gravel G0 16-Vites
Carraro 28″ Gravel G0 16-Vites

Ar-ge çalışmalarına önem veren Carraro bisiklet sektöründe kendini kanıtlamıştır. Çift katlı alüminyum jant ve ayrıca katlanabilen lastikler ile alıcının ilgisini çekmiştir. Bunun yanında dört farklı ölçüsü olup iki farklı da renk seçeneği mevcut. Dayanıklı ve sağlam olduğu için sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kron CX 10&0

Kron CX 10&0
Kron CX 10&0

Kron markasını muhtemelen duymuşsunuzdur. Bayilikleri ve teknik servislerinin hem üstün hizmeti hem de fazla olmasıyla birlikte kullanıcının ilgisini çekmiştir. Kron CX 100 profesyoneller için tasarlanmış bir bisiklettir. Eve, İşe yada alışveriş için tercih edebilirsiniz. V freni ve özel tasarımı ile hem konfor hem de güvenlik sağlıyor. 

Giant Revel 29ER2

Giant Revel 29ER2
Giant Revel 29ER2

Giant dünya bisiklet ekipman devlerinin arasındadır. Konforlu sürüş hissiyatı istiyorsanız incelemenizi öneririm. Avrupa‘da birçok ödüller alan Giant yol, dağ ve elektrikli gibi bisikletleri üretiyor. Güvenliğe önem veren nadir markalardan birisi de Giant Revel 29ER2′dir. 27 vites dağ bisikleti olan bu model hasarlı veya bozuk yollardan sizi korur. Sarsıntıyı daha da az hissetmeniz için özel tasarlanmıştır.

Merida Speeder 100 Juliet

Merida Speeder 100 Juliet
Merida Speeder 100 Juliet

Merida kökenli Tayvan olan bir şirket olmasına rağmen Türkiye’de oldukça ismini duyurmuştur. Dünya’da bisiklet olarak bilinen markalardandır. Speeder 100 juliet tasarımından dolayı kullananların büyük bir kısmı çok memnun kalmıştır. Full karbondan üretilen bu bisiklet hafif ve ayrıca titreşim emme özelliği de bulunur. Bu özellikle birlikte sürüş konforu artıyor. 28 jant olan bu bisiklet hafif görünür ve hasara karşı korumasıyla uyun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Bianchi Rcx 526 H.

Bianchi Rcx 526 H.
Bianchi Rcx 526 H.

Bianchi çocukluğumuzdaki en lüks ve en kaliteli markalardan birisidir. Günümüzde bisiklet markaların artmasıyla popülerliği azaldı. Fakat çoğu markadan daha kaliteli ve daha sağlam ürünleri ile piyasada yerini hala koruyor. 26 jantı ve disk frenleri olan bu ürün kolay kullanışı işe her yaştan kullanıcıya sahip. Bisiklette başlangıç seviyesindeyseniz veya kullanmayı bilmiyorsanız Bianchi Rcx 526 tam da size göre. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu