Ürünler

En İyi Akülü Araba Önerileri

Akülü Araba Önerileri

Bugün çocukların eğeleneceği bir ürün olan en iyi akülü arabaları derledik. Bu listemizde en pahalı, en ucuz ve en iyi akülü arabalar yer almaktadır. Öncelikle bir akülü araba almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç tane husus vardır. Bunlar, arabanın kaç volt ile çalıştığı, kaldırabildiği maksimum ağırlığı, boyutu, maksimum hızına ve şarj süresine dikkat edilmelidir.

En İyi Akülü Araba Tavsiyeleri

Baby Toys Audi Q7 Akülü Jip

Baby Toys Audi Q7 Akülü Jip
Baby Toys Audi Q7 Akülü Jip

En iyi akülü araba listemizin ilk sırasında Baby Toys Audi Q7 yer almaktadır. 3 yaş ve üstü için tasarlanmış bu ürünün en çok beğenilen özeliği sinyal lambalarının olması, farlarının olması ve müzik dinlenebilme özelliği olmasıdır. Bu ürünün bir diğer beğenilen özelliği ise uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmesi. 12 volt gücüne sahip olan bu ürün 1 saatlik çalışma süresi ile listemizin ilk sırasına yerleşiyor. Bu ürünün fiyatı ise 3.000 $ ile 4.000 ₺ arasındadır.

Range Rover 4 Motorlu Akülü Jip

Range Rover 4 Motorlu Akülü Jip
Range Rover 4 Motorlu Akülü Jip

Listemizin ikinci sırasında en çok beğenilen özelliği her tekerleğe özel bir motorun olması. Yani toplamda 4 motora sahip olan bu ürün içerisinde mp3 ve mp4 oynatıcı bir tablet barındırıyor. Uzaktan kontrol edilen bu ürün kullanıcılardan tam puan alarak listemizin ikinci sırasına yerleşiyor. Bu ürünün fiyatı 7.000 ₺ ile 25.000 ₺ arasındadır.

Pilsan Fantastik Akülü Araba

Pilsan Fantastik Akülü Araba
Pilsan Fantastik Akülü Araba

En iyi akülü araba listemizin üçünü sırasında Pilsan Fantastik Akülü Araba yer almaktadır. Bu ürün 12 voltaj ile çalışıp 35 kg taşıma kapasitesine sahip bir üründür. Ağırlığı 23 kg olan bu ürünün alabildiği max hız 7km/h ‘dır. Güzel bir tasarıma sahip olan bu ürünün farları ve farklı ışıklandırmaları olup çocukların ilgisini çekmiştir. Bu ürünün fiyatı 4.000 ₺ ila 4.500 ₺ arasındadır.

Uj Toys Jagor Akülü Araba

Uj Toys Jagor Akülü Araba
Uj Toys Jagor Akülü Araba

Listemizin dördüncü sırasında yer alan Uj Toys Jagor Akülü Araba oldukça fiyatına göre oldukça kaliteli olan bu ürün 3 yaş ve üstü gruba girip 12 voltaj gücüne sahiptir. Bu ürünün yapabildiği en fazla hız 7 km/h ‘dır. 35 kg taşıma kapasitesine sahip olan bu ürün.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu