Ürünler

En İyi Akıllı Çocuk Saati Önerileri

Çocuk Saati Önerileri

Çocukların güvenliği her geçen gün daha da önemli olmaktadır. Geliştirilen teknolojiler sayesinde ebeveynlerin rahat etmesini sağlıyor. Çocuğun gün içerisinde nereye gittiğini veya ne yaptığını merak eden anne babaların hayatını kurtaran çocuk akıllı saatleri oldukça fazla özelliği ile çocukların güvenliğini düşünüyor. Bu listemizde sizler için en iyi akıllı çocuk saatini listeledik.

TCL MT40X Movetime Family Watch

TCL MT40X Movetime Family Watch
TCL MT40X Movetime Family Watch
ARTILAR EKSİLER
Kamera Uyku Takibi
Su Geçirmezlik
Sesli Görüşme

En iyi akıllı çocuk saati önerileri listesinin ilk ürünü olan TCL MT40X Movetime Family Watch pembe ve diğer renk seçenekleriyle çocukların sevebileceği tasarımlarda üretilmektedir. Ürün suya dayanıklı olduğu için rahat bir şekilde kullanılabilirken, görüntülü konuşulabilme imkanı da sağlamaktadır.

Bu özellik ile dilediğiniz zaman çocuğunuz ile hem görüntülü hem de sesli konuşma yapabilirken mesaj ile de iletişim kurabilmektesiniz. Tüm bu özelliklerin yanında bir de güvenli alan uygulaması ile çocuklar anne babasının istemediği yerlere gittiğinde ise aileye bildirim yollamaktadır.

Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati

Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati
Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati
ARTILAR EKSİLER
5 Renk Seçeneği Görüntülü Görüşme
GPS
Kamera

En iyi akıllı çocuk saati önerileri listesinin bir diğer ürünü olan Bilicra Vision Akıllı Çocuk Saati, 5 adet farklı renk seçeneği bulunmakta. Ürün 48 saat süren pil ömrü ile kullananları memnun etmektedir. GPS özelliği ile takan kişinin nerede olduğunu bulmanıza yarayan bu akıllı saat sesli mesajlaşma ve arama özelliği ile her zaman iletişimde kalabiliyorsunuz.

Bu ürün adım sayar özelliği ile çocuğun yürüme şevkini arttırırken bu anları ölümsüzleştirmeye yarayan kamerası ile kullanıcılar tarafından beğeniliyor. Acil durum özelliği ile olası kazalar oluşmadan kurtarıcı özelliği olan bu saat su geçirmez özelliği ile her türlü mevsimde ve doğa koşullarında kullanılmaktadır.

Onkatech Q500S/2021

Onkatech Q500S2021
Onkatech Q500S2021
ARTILAR EKSİLER
Sesli Mesaj Su Geçirmezlik
GPS
Ortam Dinleme

En iyi akıllı çocuk saati önerileri listesinin son ürünü olan Onkatech Q500S/2021, içerisinde çocukların hem eğlenebilmesi hem de zekalarını geliştirebilecekleri oyunları barındırırken, ders modu ile cihaz ile çok fazla zaman harcamasını engelliyor. Üründe bulunan ekstra özellik olan ortam dinleme fonksiyonu ile çocuğun bulunduğu ortamı haberi olmadan dinleme imkanı sağlıyor. Uzaktan kamera özelliği ile de ortamı gizlice görüntülemenizi sağlıyor.

Üründe belirlenen on adet numara haricinde kimseyi arayamayan bu saat, çocuğu güvende tutarken de sesli konuşma özelliği ile ebeveynleri ile iletişim halinde olmasına yarıyor. Sos düğmesi bulunan bu cihazda olası durumlarda düğmeye basıldığı anda aileye otomatik olarak konul bilgileri yollamaktadır. Bu cihaz şarjı bitmediği sürece her zaman kullanılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu