Ürünler

En İyi Akıllı Bileklik Önerileri

Akıllı Bileklik Önerileri

Bugün sizler için özellikler teknoloji bağımlısı olanlar için en iyi akıllı bileklikleri derledik. Bu listemizde fiyatı uygun olan ve en iyi akılı bileklikler yer almaktadır. Akıllı bileklik almadan önce dikkat edilmesi gereken özellikler vardır. Bunlar bilekliğin telefonunuz ile uyumlu olup olmadığı, kullanım rahatlığı ve bilekliğin pil ömrüdür.

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

En iyi akıllı bileklik listemizin ilk sırasında teknoloji denildiğinde akla ilk gelen marka olan Xiaomi yer almaktadır. Bu bileklik 14 günlük bir pil ömrü ve 1,1 inc ekran sahip olması ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Yapılan tüm spor türlerini algılayabilmesi ve 11 profesyonel moda sahip olması ile kullanıcılardan tam not almıştır. Kullanıcılar tarafından en çok beğenilen özelliği ise telefonunuzu her hangi bir yere koyup bilekliğiniz ile fotoğraf çekebilme imkanı sunmasıdır.

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Listemizin ikinci sırasında yine Xiaomi yer almakta. Xiaomi mi band 4, mi band 5 gibi spor hareketlerini algılayıp kullanım rahatlığı sunuyor. En çok beğenilen özelliği ise sesli asistan ile arama cevaplama ve müzik değiştirme gibi özelliklerinin olması ve suya dayanıklı olması.

Huawei Band 4 Pro

Huawei Band 4 Pro
Huawei Band 4 Pro

En iyi bileklik listemizin 3. sırasında yer alan bir diğer marka ise Huawei oldu. Huawei ‘i diğer markalardan ayıran özelliği sağlığınızı daha çok düşünmesidir. Buna örnek olarak sağlığınız hakkında 127 farklı veri kaydedip bu verileri sizlere sunuyor.

Case 4U Band 4

Case 4U Band 4
Case 4U Band 4

Listemizin 4. sırasında Case 4U Band 4 yer alıyor. Fiyat açısından oldukça uygun olan bu ürün 7/24 nabız takibi yaparak daha rahat bir kullanış sergiliyor. 0,95 inç bir ekrana sahip olan bu ürün 5.0 Bluetooth’a sahip olan bu ürün fiyatına göre oldukça iyi bir kullanış sergiliyor.

Polosmart

Polosmart
Polosmart

En iyi akıllı bileklik listemizin sonunda polosmart yer almaktadır. Oldukça ucuz ve kullanışlı olan bu ürünün en çok beğenilen özelliği 7 gün boyunca şarjının bitmemesidir. 90 mAH bataryası ile uzun ömürlü kullanım sağlayan bu ürünün ekranı 0,96 inç dir. Tasarımı ile bataryası ile ve oldukça uygun fiyatı ile kullanıcılardan tam not almıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu