En İyi 500cc Altı Cruiser Motosikletler

İçindekiler

Cruiser motosikletler genelde chopper ile karıştırılmakta ve uzun yol motosikletleri olarak bilinmekte toplumumuzda bir çok kişinin düştüğü yanılgı budur. Üzerinde oynama yapılmış kesilip uzatılma gibi işlemler uygulandığında bu motosikletleri chopper olarak adlandırabiliriz.

Bu listemizde 500cc altı daha çok başlangıç olarak adlandırabileceğimiz motosikletleri paylaşacağız.

5.Kuba Superlight 200

Tek silindir olmasının avantajı olarak düşük yakıt tüketimiyle ve rakiplerine oranla daha düşük fiyatla bir çok kullanıcının tercihi ile piyasada yerini aldı.

4.RKS Cruiser 250

Çift silindirli V blok 250cc motor hacmiyle ve heybetli görünümüyle kullanıcılarının onayını almış görünüş olarak tatmin edici bir motosiklettir.

3.Hyosung GV 250

V motor bloğuna verilen açıyla kendine özgü bir motor bloğu olan Kore menşeili bir motosiklet markası olan Hyosung bir çok kullanıcın Japon kalitesine yakınlığından dolayı tercih ettiği bir modeldir.250 cc motosikletler arasında fiyat performans açısından çokca tercih edilen motosiklettir.

2.Daelim Daystar 250

Hyosung GV250 motoruyla karşılaştırması çokca yapılan Daelim Daystar 250 kalitesinden dolayı kendini kanıtlamış sağlam güçlü bir motosiklettir. Fiyat açısından rakiplerinden daha yüksek olması kendisini daha az tercih edilen bir motosiklet yapabilir.

1.Suzuki VL 250 İntruder

Motosiklet severler tarafından da bilinen piyasanın devlerinden Suzukinin ürettiği VL 250 İntruder modeli Japon kalitesinden dolayı fiyatı rakiplerinden daha yukarda olan ve ilk çıktığı yıllarda piyasayı kasıp kavuran modelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.